O autorze
Pasjonat wina i internetu. Twórca najpopularniejszego polskiego bloga
winiarskiego dotrzechdych.pl, serwisu jakpicwino.pl oraz pierwszej
polskiej aplikacji mobilnej pomagającej wybrać wino w sklepie. Mierzwi
"kulturę" wina w Polsce. Zawodowo badacz, psycholog, trener, od lat
związany z branżą internetową. Ultramaratończyk.

Wina z Luksemburga, Rumunii i Macedonii od dziś w Biedronce!

Mieliście kiedyś okazję spróbować wina z Luksemburgu? A ze Słowenii? Lubicie Tokaje? Wspomnienia Sophi sprawiają, że wina bułgarskie omijacie szerokim łukiem? To może warto dziś wstąpić do Biedronki?

Coraz ciekawiej robi nam się w kraje jeśli chodzi o wino. Bo nie dość, że wszyscy jakoś bardziej się przejęli konsumentami, pojawiają się świetne wina w świetnych cenach w dyskontach i marketach to i mali dystrybutorzy zweryfikowali marże i szukają pomysłu na siebie.

Dziś jednak to Biedronka robi (po raz kolejny) ciekawy krok na przód i prezentuje klientom wina z Europy Środkowej. A dokładniej z Luksemburga, Niemiec, Słowenii, Węgier, Bułgarii, Macedonii, Rumunii i Mołdawii.

Tak ciekawy skład jest w sklepach od dziś. I przyznam, że to jedna z większych zachęt ostatnich tygodni jeśli chodzi o winiarskie zakupy. Dlaczego?Bo są wina z krajów, których nie znamy.

Luksemburg czy Słowenia niemal nie istnieją w kieliszkach polskich konsumentów. A może warto spróbować. Rumunia - może i kiedyś coś... A jeśli też nie?

Bo są wina z krajów, które znamy aż za dobrze

Węgry, Bułgaria czy Mołdawia to w Polsce winiarskie potęgi! (tak, tak) Kadarki, Kwiaty Mołdawskie czy inne Sophie to przecież pewniaki! Dziś możemy obejrzeć te kraje w nieco innym wydaniu - mniej oczywistym, nie zawsze lepszym, ale innym.

Polecam wpaść do sklepu, poszukać - może coś Was zainteresuje.
My poleciliśmy co naszym zdaniem warto spróbować, włożyliśmy wszystko w zgrabną infografikę wraz z opiniami innych blogerów. Może przyda się przed wizytą.

Infografikę znajdziecie na dotrzechdych.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...