O autorze
Pasjonat wina i internetu. Twórca najpopularniejszego polskiego bloga
winiarskiego dotrzechdych.pl, serwisu jakpicwino.pl oraz pierwszej
polskiej aplikacji mobilnej pomagającej wybrać wino w sklepie. Mierzwi
"kulturę" wina w Polsce. Zawodowo badacz, psycholog, trener, od lat
związany z branżą internetową. Ultramaratończyk.

3 wina po które warto wstąpić do LIDLa

Podsumowanie połowy ofert Lidla
Podsumowanie połowy ofert Lidla dotrzechdych.pl
Coraz częściej kupujemy wina w dyskontach. Żeby się nie "naciąć" podpowiadamy na dotrzechdych.pl po które butelki warto sięgnąć. Od dziś w Lidlu wina z półwyspu Iberyjskiego. Oto 3 główne powody, dla których warto w tym tygodniu wstąpić do LIDLa.

Od dziś w Lidku wina z Hiszpanii i Portugalii. Jak wiadomo w dyskontach można trafić na perełki ale można się i naciąć. Podowiadamy po co warto wstąpić w najbliższym tygodniu.

1. Bąbelki czyli Cava Arestel Extra Brut - jeśli kochasz bąble, pijasz prosecco i nie lubisz za wino przepłacać to warto sięgnąć po tą cavę. Ale uwaga to nie jest wino banalne, ultra-proste, nijakie. Ma sporo ciała, charakteru i szczerze powiedziawszy wymaga nieco refleksji, jednak pije się niezmiernie miło dzięki dużej kwasowości, która sprawia, że mimo ciała - sporo w niem sprężystości i żwawości. Bardzo fajna propozycja na lato. Kosztuje niecałe 25 PLN.2. Białe na lato? Proszę bardzo. I to w jakiej cenie? Za jedyne 17 PLNów dostajemy wino niezmiernie świeże, soczyste, dobre, letnie i po prostu, najzwyczajniej w świecie dobre. Smaczne, jabłkowe, agrestowe z posmakiem kiwi. Bez zadęcia! Takie w sam raz!3. Szukasz czerwieni? Oto jedna z ciekawszych propozycji, bo... kosztuje niecałe 20 PLN, zapowiada się średnio (crianza z 2009 często już najlepszy czas ma za sobą) a tu jednak nadal masa smaku ale i dojrzały już charakter. Wino inne niż to co zazwyczaj kupujemy za 20 PLN, ciekawe i niebanalne, jest dobrym wprowadzeniem w świat win "poważniejszych". Bez żadnego szwanku dla portfela!


Obok tego jest jeszcze parę pozycji wartych uwagi - po więcej zapraszam do nas na bloga.
A w kolejnym tygodniu znów polecimy Wam co ciekawego można znaleźć. Tym razem będzie Biedronka, która w przyszłym tygodniu wprowadza zupełnie nową ofertę win z Niemiec, Rumunii, Węgier, Macedonii czy Mołdawii. Zapowiada się mega ciekawie. Opisy wszystkich win już w następnym tygodniu na dotrzechdych.pl. Zapraszamy!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...