O autorze
Pasjonat wina i internetu. Twórca najpopularniejszego polskiego bloga
winiarskiego dotrzechdych.pl, serwisu jakpicwino.pl oraz pierwszej
polskiej aplikacji mobilnej pomagającej wybrać wino w sklepie. Mierzwi
"kulturę" wina w Polsce. Zawodowo badacz, psycholog, trener, od lat
związany z branżą internetową. Ultramaratończyk.

Mamy brąz!

Magda Łączak
Magda Łączak facebook.com
Pewnie o tym nie słyszeliście, ale Polka zdobyła brązowy medal w mistrzostwach Świata! W bieganiu. A dokładnie w ultrabieganiu! Rozpoczyna się dla nas nowy rozdział!

Cała Polska biega, a może nieco mniej, ale też sporo ludzi biega po górach. I o ile w szosowych wyczynach idzie nam różnie (choć i tak nieźle, a dodatkowo na pewno będzie lepiej) to w biegach górskich zaczynami wchodzić do światowej czołówki! I to w jakim stylu!

W zeszłym roku się zaczęło do Marcina Świerca, który w zeszłym roku (sam i wspólnie z Piotrem Hercogiem) narobił apetytu na poważne miejsca na poważnych zawodach.


A w tym roku zapowiada się naprawdę niezły sezon, szczególnie, że już teraz jest pięknie. W weekend odbyły się Chamonix Mistrzostwa Świata w Skyrunningu (bieganie wysokogórskie) i proszę Państwa mamy podium - Magda Łączak z teamu Salomona zajęła 3 miejsce w biegu na 80km!A chwilę potem okazało się, że Marcin Świerc był 8 w maratonie rozgrywanym na tych samych zawodach a do legendarnego już Kiliana stracił TYLKO 8 minut!
Coraz bliżej! Oby tylko utrzymać tempo!

A oto krótki film z tych zawodów.Więcej o zawodach możecie poczytać np na biegigórskie.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...